Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Okulista - Macromedica Centrum Medyczne - Mokotów
Okulista - Macromedica Centrum Medyczne - Mokotów Jurija Gagarina 26, 00-754 Warszawa Tel.: 22 841 06 79 Odwiedź witrynę
Okulista - Macromedica Centrum Medyczne - Mokotów

Choroby oczu mogą dotknąć osoby w każdym wieku. Do najczęściej występujących schorzeń dotyczących różnych części oka należą:

• choroby powiek, np. półpasiec, naczyniak, niedomykanie, nadmierne mruganie,
  • zapalenie woreczka łzowego,
  • zapalenie spojówek,
  • choroby gałki ocznej,
  • jaskra.

W przypadku niepokojących objawów, takich jak: ból w oku, zaczerwienienie, łzawienie, obrzęk czy kłopoty z widzeniem, warto udać się do dobrego okulisty. Jednym z godnych polecenia specjalistów jest przyjmujący w Centrum Medycznym Macromedica na Mokotowie okulista z dużym doświadczeniem. Podczas wizyty lekarz najpierw przeprowadza szczegółowy wywiad medyczny z pacjentem, a następnie wykonuje specjalistyczne badania, które pozwalają mu postawić trafną diagnozę i wdrożyć jak najlepiej dobrane, skuteczne leczenie. W przypadku stwierdzonej u pacjenta wady wzroku okulista dobiera odpowiednią moc okularów lub szkieł kontaktowych.

Skomentuj firmę

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

Oka Bags