Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Pokój dziecięcy styl skandynawski
Pokój dziecięcy styl skandynawski Adama Mickiewicza 6, 56-100 Wołów Tel.: 721 977 983 Odwiedź witrynę
Pokój dziecięcy styl skandynawski

Jak się okazuje, pokój dziecięcy i styl skandynawski mogą iść ze sobą w parze. Wystarczy ograniczyć liczbę mebli we wnętrzu, a także starannie przemyśleć dobór dodatków, aby nie były zbyt wyszukane. Najlepiej sprawdzą się dekoracje, które można wykorzystać do celów użytkowych, np. przechowywania. Szeroki wybór produktów w tej kategorii można znaleźć m.in. w ofercie sklepu internetowego Moliland.

Asortyment obejmuje m.in. półki, ramki na zdjęcia i  inne ozdoby do powieszenia na ścianę.  Takie drewniane, proste i starannie wykończone dekoracje dziecięce z pewnością podkreślą styl aranżacji i sprawiają, że kącik najmłodszych członków rodziny będzie przytulny i wygodny.Wszystkie produkty są dostępne w różnorodnych kolorach, dzięki czemu można je dobrać do indywidualnych potrzeb oraz dowolnej aranżacji wnętrza.

Skomentuj firmę

Dzięki tej firmie udało mi się zmienić styl wystroju pokoju mojego synka na stricte skandynawski.
Opublikowane przez: Leon Maciejewski Data: 2019-06-18 14:21:53 Ocena: 4

Firmy w regionie: